iranexports
24 اسفند 1401 - 23:06

بازدید از نحوه خدمات رسانی دستگاه‌های اجرایی کرمانشاه طی نوروز

کرمانشاه استاندار کرمانشاه از بازدید از نحوه خدمات رسانی دستگاه‌های اجرایی کرمانشاه طی نوروز خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد طیب صحرایی بعد از ظهر چهارشنبه در نشست مشترک شورای راهبری کاهش تصادفات جاده‌ای و ستاد سفر استان، اظهار کرد: تمامی دستگاه‌ها وظیفه دارند که با جدیت این روزهای باقی مانده به پایان سال و همچنین تعطیلات نوروزی را برای همشهریان و مسافرین نوروزی مدیریت کنند و هیچ گونه تعللی در این مسیر پذیرفته نیست.

وی با بیان اینکه اولویت قطعی و مهم همه مدیران ایمنی و سلامت مردم است، تاکید کرد: رفع مشکلات مربوط به نقاط حادثه خیز از نکات اساسی است اما آنچه که در این چند روز باید دنبال شود اطلاع رسانی دقیق به مردم و مسافرین نوروزی در خصوص کاهش سرعت خودروها و رعایت تردد در این نقاط برای حفظ و مراقبت از جان مردم است.

استاندار کرمانشاه از بازدید نقاط مختلف استان در ایام نوروز برای بررسی و سرکشی از نحوه خدمات به مسافرین نوروزی به مردم خبر داد و گفت: این موضوع از برنامه‌های مدیریت استان در ایام نوروز است و دستگاه‌هایی که عملکرد خوبی داشته باشند تشویق خواهند شد و در عین حال هیچ گونه کوتاهی و قصور در این زمینه پذیرفتنی نخواهد بود.

صحرایی با اشاره به تقارن ماه مبارک رمضان با عید نوروز، تصریح کرد: این ماه یک فرصت بسیار خوب برای تجربه رعایت ارزش‌های دینی و رونق گردشگری است و می‌شود از افطار تا سحر را به یک خاطره زیبا برای همه تبدیل کرد.

وی از همه همکاران و کارکنان ادارات که بر اساس وظیفه اداری موظف به حضور در عرصه‌های خدمت رسانی به گردشگران و مسافرین نوروزی است، خواست که با جدیت مسائل شرعی و عرفی مربوط به ماه مبارک رمضان را رعایت کنند.

استاندار کرمانشاه تاکید کرد: همه دستگاه‌ها باید تلاش کنند که مطالبات و دیون مربوط به کارکنان خود را پرداخت کنند زیرا اولویت قطعی دستگاه‌ها پرداخت مطالبات تمام همکاران اداری است.

صحرایی از فرمانداران استان خواست که زمینه‌های لازم را برای معرفی توانمندی‌ها و جذابیت‌های هر کدام از شهرستان‌ها با یک توصیف ساده و گویا فراهم کنند تا همه مسافرین نوروزی با جذابیت‌ها و توانمندی‌های گردشگری شهرستان‌های استان هر چه بیشتر آشنا شوند.

وی تاکید کرد: شرکت‌های بیمه‌ای و همچنین بانک‌ها موظف هستند که در ایام نوروز خدمات لازم را به مردم و مسافرین ارائه کنند و در این زمینه نباید مشکلی وجود داشته باشد.

استاندار کرمانشاه از شهرداران خواست که نهایت اهتمام را برای آراستگی و پاکیزگی شهرها انجام دهند و اقدامات لازم را نیز برای ساماندهی وردی شهرها پیگیری کنند.

وی گفت: کار لکه گیری و رنگ آمیزی جداول باید تا پایان سال به اتمام برسد و این اقدامات به بعد از سال موکول نشود.

صحرایی در پایان با بیان اینکه امیدواریم با اقدامات در حال انجام یک تعطیلات خوش و سالمی برای همه همشهریان و مسافرین نوروزی رقم بخورد، گفت: امیدواریم سال آینده یک سال پر خیر و برکتی همراه با سعادتمندی و توفیق هر چه بیشتر برای مردم ایران اسلامی باشد.

در این جلسه مصوب شد که عبور و تردد کامیون‌های حامل انرژی و سایر کامیون‌های بارگیری در کمربندی غربی کرمانشاه در این چند روز باقیمانده پایان سال تنها در شب‌ها صورت گیرد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1095426