iranexports
22 اسفند 1401 - 20:31

آرامش خاطر شهروندان در روزهای پایانی سال اولویت دستگاه قضایی است

رئیس کل دادگستری آذربایجان‌غربی با بیان اینکه آرامش خاطر شهروندان در روزهای پایانی سال اولویت دستگاه قضایی است گفت:آرامش خاطر شهروندان در روزهای پایانی سال اولویت دستگاه قضایی است .

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری استان آذربایجان‌غربی در جلسه مدیریت موضوعات و مسائل مربوط به چهار شنبه سوری اظهارداشت: آرامش خاطر و امنیت شهروندان در روزهای پایانی سال به هیچ وجه به مخاطره نیافتد و خدای نکرده آغاز سال جدید برای هم استانی‌های عزیز با تلخکامی و ناراحتی همراه نباشد.

وی به تمهیدات اتخاذ شده توسط نیروهای زحمت‌کش نظامی،انتظامی و قضایی اشاره و گفت: تامین کنندگان امنیت استان با تمام توان با قدرت در کنار مردم و برای تامین امنیت و آرامش روانی آنها در میدان هستند و از هیچ گونه تلاش و کوششی برای برقراری محیط و فضای امن برای مردم عزیز فروگذار نخواهند کرد.

عتباتی افزود: شادی و سرور مردم با رعایت مسائل شرعی و اخلاقی و امنیتی مورد حمایت دستگاه قضایی و همه نهادهای انتظامی و امنیتی است و همت و تلاشها بر این است که شادی و خوشحالی مردم در پایان سال به خوشی و خرمی و بدون نگرانی و خدای نکرده حادثه ای برای خانواده ها طی شود و مردم با آرامش خاطر سال جدید را آغاز کند.

مجیدی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هم در این جلسه با بیان اینکه امنیت مردم خط قرمز دستگاه قضایی است گفت رصد فضای مجازی و افراد خطر آفرین در دستور کار هست و اجازه کمترین نا آرامی را به هیچ فردی نخواهد داد و در شادی و نشاط مردم دستگاه قضایی هم کنار مردم است و تلاشها برای برگزاری مراسم با رعایت کلیه مسائل و مباحث شرعی و قانونی هست تا خدایی نکرده کام خانواده ای در این ایام تلخ نشود.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1091298